Het wordt alleen maar erger

Groenland
Groenland – foto door Erling Maqe van Pixabay

Het wordt alleen maar erger met opa Donald (79). Omdat wij twee soldaten naar Groenland stuurden om te kijken waar die ijsklomp eigenlijk lag, kreeg ons land meteen als straf handelstarieven opgelegd.
De Nederlandse regering (of wat daar van over is) reageerde scherp en alert:
“Terugkomen! Nu!”
Maar het was al te laat. De toorn van Trump was al gewekt. Zie je, dat komt er nu van als je ferme standpunten inneemt. We hadden het beter bij een slap tegenstribbelen van Schoof kunnen laten, zoals altijd.
De familie die de soldaten op de luchthaven had uitgezwaaid was nog niet eens naar huis vertrokken. De militairen konden zó weer mee terug.

Er waren meer landen die soldaten hadden gestuurd en die kregen ook straf. Maar dat pikt Europa natuurlijk niet, men laat zich niet chanteren. Men trekt een grens. Een rode lijn! Harde taal. Grote woorden. Ik moet nog zien hoe stevig Europa uiteindelijk in z’n schoenen staat. Als het om de centjes gaat loopt de fiere ballon al snel leeg. Misschien moeten onze regeringsleiders gewoon wat grover in de bek worden. Diplomatie werkt toch niet.
Wat ik het vreemdste vind aan al deze ontwikkelingen, is dat men blijkbaar nú pas in de gaten heeft dat wij veel teveel gericht zijn op Amerika en daar ook teveel afhankelijk van zijn. Ik wil mezelf niet op de borst kloppen, maar daarover schreef ik jaren geleden al in ettelijke blogjes.

De grootste mafketel ooit

Deze president gaat de geschiedenis in als de grootste mafketel ooit. Na de ‘overdracht’ van de Nobelprijs voor de Vrede maakt het internet zich vrolijk over alle prijzen die hem nog meer zouden kunnen toekomen. Er is een inzamelpunt voor prijzen, medailles, bekers en vaantjes. Iedereen kan zijn wereldbekers, olympische medailles, gouden ballen enzovoort daar inleveren voor Donald.

Bekijken op Threads

Zou er ooit een biografie komen over Donald Trump? Vast wel, daar heeft hij ongetwijfeld al opdracht voor gegeven. Maar wat zou daar in moeten komen te staan? Volgens mij is het een uitzonderlijk saaie man. Hij lult je de oren van je kop met allerlei onsamenhangend gewauwel en dikdoenerij. Hij heeft geen huisdieren, stelde ik eerder al vast. Jammer, geen hond die hem eens lekker naar de strot kan vliegen. Hij bespeelt geen muziekinstrument. Zijn maaltijden bestaan uit hamburgers van de McDonalds. Ter voorkoming van een hartinfarct slikt hij dagelijks een hele strip aspirine. Hij schijnt incontinentieluiers te dragen. Voortdurend doezelt hij weg (de man die zijn voorganger uitmaakt voor ’sleepy Joe’). Hij is getrouwd met een voormalig fotomodel uit Slovenië, dat volgens mij stijf staat van de antidepressiva en de kalmeringsmiddelen. Ze heeft in elk geval de uitstraling van een etalagepop die geen enkel besef meer heeft van tijd en omgeving. Dat is ook maar beter ook, met dagelijks zo’n raaskallende idioot om je heen.

Lees ook:
Schiphol verovert Nederland

Nu voelen ze het zelf eens

In Europa voelen we inmiddels zelf hoe het is om bedreigd te worden door een kolonisator. Alle voormalige Europese koloniën in de wereld lachen nu vol leedvermaak in hun vuistje. Een koek van eigen deeg! Iedereen schaart zich nu wel dapper achter Denemarken, dat Groenland indertijd koloniseerde, maar tegelijk komen ook de verhalen los hoe ze daar de bevolking hebben onderdrukt. De oorspronkelijke bewoners mochten hun taal niet spreken en er werden maatregelen genomen om voortplanting te voorkomen.

Amerika vervreemdt zich van de wereld. Maakt zich gehaat. Maar ook de binnenlandse terreur neemt steeds grotere vormen aan. Want de fascistisch autocraten in de entourage van Trump voeren hun Project 2025 uit en dat is slecht nieuws voor de Amerikaanse burgers. Het zou er nog wel eens toe kunnen leiden dat bepaalde staten zich proberen af te scheiden. Helaas zal dit niet zonder slag of stoot gaan, denk ik.

De enige redding voor Amerika en de wereld ligt in Trumps snelle vertrek naar de eeuwige jachtvelden golfbanen. Er zullen nog genoeg fascisten over zijn, maar als het boegbeeld wegvalt is het meestal wel klaar. Tot grote vreugde van weldenkend Amerika en de rest van de wereld. Maar reken voorlopig maar op annexatie van Groenland.

(66 keer bezocht, 1 bezoeken vandaag)
Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Misschien is dit ook leuk of interessant: